پرنده/محیط

7 شب با معجزه مدیتیشن دوقلب از شنبه 16 دی ماه تا جمعه 22 دی ماه هر شب ساعت 22:00 (10 شب) در اینستاگرام دکتر آرام لایو داریم  

غزاله کریمی

کاربر ویژه
درود استادِ جان
قبل از بهمن ماه سال گذشته من یک خواب خیلی کوتاه دیدم. گویا از لنز دوربین عکاسی طبیعت گرم و مرطوب و سبز را می دیدم، خودم آنجا راه می رفتم، بعد دو دختر را دیدم که ایستاده اند برای عکس و در نهایت دوربین گوشه ی تصویر را نشان داد که یک طاووس ایستاده بود.
اواخر بهمن پروفایل دوست ناشناسی را دیدم که خیلی شبیه همان عکس بود(دو دوست)! در خواب اسم خودم را احساس می کردم و آن دختر هم هم اسم من بود! معنای این اتفاق و معنای طاووس چه می تواند باشد؟
با احترام

hashemi

کاربر ویژه
درود غزاله عزیز
از نظر یونگ، طاووس در خواب می تواند نشانه ای از بهار و تولد دوباره، شروع جدید و تازه، طول عمر و زندگی، عشق و احساس خوب باشد.
از نظر دیگر می توان گفت طاووس نمادی از غرور و خودپسندی، اعتماد و اطمینان، خودبینی و خودخواهی باشد.
این عکس رو امروز انداختم، آقا برای خانم مدت مدیدی جلوه‌گری می‌کرد😍هدیه به نگاه شما دوستان عزیز🥰Screenshot_۲۰۲۳۰۴۰۴-۱۷۳۹۴۰_Gallery.jpg

آخرین ویرایش:

غزاله کریمی

کاربر ویژه
درود غزاله عزیز
از نظر یونگ، طاووس در خواب می تواند نشانه ای از بهار و تولد دوباره، شروع جدید و تازه، طول عمر و زندگی، عشق و احساس خوب باشد.
از نظر دیگر می توان گفت طاووس نمادی از غرور و خودپسندی، اعتماد و اطمینان، خودبینی و خودخواهی باشد.
این عکس رو امروز انداختم، آقا برای خانم مدت مدیدی جلوه‌گری می‌کرد😍هدیه به نگاه شما دوستان عزیز🥰مشاهده پیوست 78
سپاس خانم هاشمی عزیز
چه عکس زیبایی!

دوستان عزیز سوالات را در بخش سوالات بپرسید در بخش تجربیات یا بخش دیگری نپرسید. فقط سوالاتی که در بخش سوالات پرسیده می شود جواب داده می شود
بالا