پروتکل بعد عمل کتف و سرشونه

7 شب با معجزه مدیتیشن دوقلب از شنبه 16 دی ماه تا جمعه 22 دی ماه هر شب ساعت 22:00 (10 شب) در اینستاگرام دکتر آرام لایو داریم  

شهین محمدی

کاربر ویژه
من همزمان با شروع دوره انرژی درمانی تاندون دست راست رو عمل کرده بودم .چون درد شدیدی داشتم و دکتر گفت چون کیست هم تشکیل شده بر اثر خراش استخوان .مجبور به عمل شدم.در شروع انرژی درمانی کمی کار با این دست سخت بود .و از دست چپ هم چون خیلی کار می کشیدم .گاهی اون هم درد می کرد ..ولی با توکل به خدا شروع کردم به
درمان و از راهنمایی استاد هم بهره بردم.موقعی که داشتم می رفتم فیزیوتراپی( چون کامل دستم بعد عمل خشک بود) تو ماشین کتف و سرشونه رو از همه جهت پاکسازی و انرژی می دادم هم چنین زیر بغل و بازو رو و حتی کف دست و آرنج رو.و بعد طبق کتاب چاکراه..قلب .و آجنا و تاج و پشتی قلب و پس سری رو
و بعد فیزیوتراپی وقتی می رسیدم خونه
پاکسازی عمومی و روانی رو هم انجام می دادم.و تک تک چاکراه ها رو هم باز با سبز و بنفش پاکسازی می کردم..این کار رو هر موقع بیکار می شدم انجام می دادم ..گاهی دستم درد می کرد مجبور بود کوتاه کارکنم..ولی بلاخره بعد چند ماه البته در کنارش .استخر و نرمش و ماساژ با روغن هم کمکم کردممنون از استاد عزیزم و گروه تجسم خلاق و خانم هاشمی عزیزم

hashemi

کاربر ویژه
من همزمان با شروع دوره انرژی درمانی تاندون دست راست رو عمل کرده بودم .چون درد شدیدی داشتم و دکتر گفت چون کیست هم تشکیل شده بر اثر خراش استخوان .مجبور به عمل شدم.در شروع انرژی درمانی کمی کار با این دست سخت بود .و از دست چپ هم چون خیلی کار می کشیدم .گاهی اون هم درد می کرد ..ولی با توکل به خدا شروع کردم به
درمان و از راهنمایی استاد هم بهره بردم.موقعی که داشتم می رفتم فیزیوتراپی( چون کامل دستم بعد عمل خشک بود) تو ماشین کتف و سرشونه رو از همه جهت پاکسازی و انرژی می دادم هم چنین زیر بغل و بازو رو و حتی کف دست و آرنج رو.و بعد طبق کتاب چاکراه..قلب .و آجنا و تاج و پشتی قلب و پس سری رو
و بعد فیزیوتراپی وقتی می رسیدم خونه
پاکسازی عمومی و روانی رو هم انجام می دادم.و تک تک چاکراه ها رو هم باز با سبز و بنفش پاکسازی می کردم..این کار رو هر موقع بیکار می شدم انجام می دادم ..گاهی دستم درد می کرد مجبور بود کوتاه کارکنم..ولی بلاخره بعد چند ماه البته در کنارش .استخر و نرمش و ماساژ با روغن هم کمکم کردممنون از استاد عزیزم و گروه تجسم خلاق و خانم هاشمی عزیزم
درود شهین عزیز
چه خوب درمانی که انجام دادی نوشتی.و چه خوبتر که با تلاش خودت ازین رنج رهایی پیدا کردی.
خیلی ازین بابت‌ها خوشحالم.همواره در نور و سرور باشی.سپاس سپاس‌مندی‌ت😍🍎🌈🦋

Dr.Aram

تیم مدیریت
درود بر خانم محمدی عزیز
بسیار خوشحال هستیم از اینکه این تکنیک ها برای سلامتی خودتون و عزیزانتون استفاده میکنید.
و از اینکه تجربه خودتان را با ما در میان گذاشتیم نیز از شما سپاسگزارم هستیم.
آرزوی سلامتی برای شما و خانواده عزیزتان را داریم

شهین محمدی

کاربر ویژه
درود شهین عزیز
چه خوب درمانی که انجام دادی نوشتی.و چه خوبتر که با تلاش خودت ازین رنج رهایی پیدا کردی.
خیلی ازین بابت‌ها خوشحالم.همواره در نور و سرور باشی.سپاس سپاس‌مندی‌ت😍🍎🌈🦋
سلام خانم هاشمی عزیزم ❤️💋
ممنونم از شما و حمایتهاتون و دلگرمی هاتون،😍🥰🥰منم برای شما و خانواده عزیزتون بهترین ها رو ارزومندم

شهین محمدی

کاربر ویژه
درود بر خانم محمدی عزیز
بسیار خوشحال هستیم از اینکه این تکنیک ها برای سلامتی خودتون و عزیزانتون استفاده میکنید.
و از اینکه تجربه خودتان را با ما در میان گذاشتیم نیز از شما سپاسگزارم هستیم.
آرزوی سلامتی برای شما و خانواده عزیزتان را داریم
درود بر شما گروه تجسم خلاق و دکتر آرام عزیز و خانم راعی گلم
ممنونم از حمایت هاتون ..من خیلی سخت می تونستم وارد سایت بشم ..و درمان هامو تو سایت
بگذارم ..ولی امیدوارم بتونم درمانهای بیشتری انجام بدم و تو سایت قرار بدم

دوستان عزیز سوالات را در بخش سوالات بپرسید در بخش تجربیات یا بخش دیگری نپرسید. فقط سوالاتی که در بخش سوالات پرسیده می شود جواب داده می شود
بالا