پروتکل درمان پسر شش ساله که حسادت داشت به نوزاد

7 شب با معجزه مدیتیشن دوقلب از شنبه 16 دی ماه تا جمعه 22 دی ماه هر شب ساعت 22:00 (10 شب) در اینستاگرام دکتر آرام لایو داریم  

شهین محمدی

کاربر ویژه
وقتی نوزاد بدنیا اومد حسادتهای برادر شش ساله اش شروع .تو بیمارستان همراهش بودم ..سعی کردم.توجه ام رو رو برادر بیشتر کنم و نقطه مثبت ها ش رو بولد کنم و بگم چقدر شبیه هم هستیدشب قبل هم برادر رو پاکسازی روانی و جسمی رو انجام دادم .و وقتی اومدم خونه هم چاکراه ها مخصوصا خورشیدی و قائده ای و منگ مین رو انجام دادم .و به منگ مین کمی آبی دادم..و پروتکل پیش فعالی رو هم براش انجام دادم
و به مادر هم توصیه می کردم کنار او به نوزاد توجه کمی کنه

موقعی که به خاطر حسادت و هیجان کاذب خوابش نمی برد.روی پاهام و دادن انرژی آبی می خوابوندمش..در صورتی که مادرش می گفت نمی خوابه ..ولی من موفق شدم بخوابونمش ۳ ساعت.و از شمع و عود و اسفند هم برای پاکسازی محیط خانه.و تجسم اطراف ساختمونشون استفاده کردم
و این درمانها باعث شد حتی مهر و محبت بچه ها و مادر به من بیشتر شود.و وقتی پدر خانواده بهشون بی توجهی می کرد ..پاکسازی چاکراه هها رو برای ایشون انجام دادم و ساختن هاله صورتی برای مادر

دوستان عزیز سوالات را در بخش سوالات بپرسید در بخش تجربیات یا بخش دیگری نپرسید. فقط سوالاتی که در بخش سوالات پرسیده می شود جواب داده می شود
بالا