پروستات

7 شب با معجزه مدیتیشن دوقلب از شنبه 16 دی ماه تا جمعه 22 دی ماه هر شب ساعت 22:00 (10 شب) در اینستاگرام دکتر آرام لایو داریم  

شهلا زارعی

کاربر ویژه
سلام و روز خوش
من شهلا زارعی از کارآموزان دوره انرژی درمانی مرداد ۱۴۰۱ هستم و در این دوره فهمیدم که چه قدرتهای خارقالعاده ای در وجود ما هست که از اون کاملا بیخبر هستیم.
هر روز خدا رو شکر میکنم که استاد آرام رو در مسیر زندگیم قرار داد.
واز استاد و تیم پشتیبانی بسیار سپاسگزارم که با صبوری و به بهترین وجه سوالات ما رو پاسخ میدن و ما رو راهنمایی میکنند.
من دو ماهه که روی پروستات یکی از بیمارانم کار میکنم و قبل از شروع درمان ایشون یک سونو گرافی انجام داد که در اون سونوگرافی اندازه پروستات 74×73×71 و حجم 200 سی سی ، بسیار افزایش یافته ثبت شده. من یک روز درمیان پروتکل درمان پروستات رو برای ایشون انجام میدم و با توجه به اینکه ایشان دجار انباشتگی چاکرای جنسی بودند، که البته با در نطر گرفتن اینکه از رابطه جنسی خود داری کرده بودند،ابتدا جاروی عمومی ، پاکسازی مکرر روی چاکرای جنسی ، پاکسازی خورشیدی پشت و جلو، ریشه و ناف ، وبرای همه چاکراها پرانای سفید سه چرخه انجام دادم الان دو ماه درمان رو انجام دادم و تمامی علائم بیماری از جلسه سوم برطرف شده و به امید خدا فردا سونو گرافی جدید رو انجام میدن و من میتونم جوابها رو براتون ارسال کنم
بازم ازتون ممنونم که درهای دنیای زیبای انرژی درمانی رو به روی ما باز کردید

دوستان عزیز سوالات را در بخش سوالات بپرسید در بخش تجربیات یا بخش دیگری نپرسید. فقط سوالاتی که در بخش سوالات پرسیده می شود جواب داده می شود
بالا