کرونا_آنفولانزا پیشرفته (عفونت چشم)

7 شب با معجزه مدیتیشن دوقلب از شنبه 16 دی ماه تا جمعه 22 دی ماه هر شب ساعت 22:00 (10 شب) در اینستاگرام دکتر آرام لایو داریم  

مهین جواهری

کاربر ویژه
به نام خدا

بیماری کرونا نوع جدید و آنفولانزای پیشرفته که از طریق چشم شیوع پیدا میکند
که ورم التهاب شدید عفونت چشم و سفیدی چشم کاملا قرمز و خون مرده میشود و بسیار دردناک هست ریها عفونت که تبدیل به الرژی تنفسی شدیدی می کند استخوان درد و تب و التهاب گلو و درد شدید علائم ان هست و یا حالت تهوع و اسهال و درگیری شدید سیستم گوارش در هر بیماری متفاوت هست و شروعش مثل سرماخوردگی ساده هست

مهین جواهری

کاربر ویژه
#خود درمانی

من ساعت تقریبا ۴صبح بجای مراجعه به بیمارستان با تب شدید و بدن درد وضعیت وخیمی شروع به درمان کردم و درانجا معجزه حقیقی رو بدون استفاده حتی یک قرص مسکن و مراجعه به پزشک دیدم هم از خداوند بابت یاد گیری این علم عظیم و اشنایی بااستادبزرگوار شاکر شدم

■تب شدید: برای تب شدید هاله ام را باآبی فراوان پایین اوردم چندین بار این روند تکرار شد
با توپی از پرانایی آبی تب را پایین اوردم و کاملا تب قطع شد
■برای درد شدید استخوانها و بدن و خستگی ان قاعده ای و خورشیدی :را با سبز و نارنجی پاکسازی و با قرمز انرژی دادم
در حین درمان دردهام از بین رفت
■ناف :پاکسازی شد با سفیدانرژی دهی شد
■طحال: رو با سبز و نارنجی پاکسازی و انرژی دهی شد
■قلب: را با بنفش الکتریکی پاکسازی انرزی دهی شد
■ریها :بستگی به شدت عفونت دارد اگر شدید بود هر ۴ ساعت یکبار روند پاکسازی ریه از جلو پشت و بغل (برای دیگران )و برای خود درمانی از روشی که من راحت هستم طریق مچ سینه دست انجام دادم
که۵ بار پاکسازی با سبط و نارنجی انرزی دهی و پاکسازی شد که بین این ۵ بار باید چند دقیقه وقفه باشد بعد تکرار پروتکل انجام شود

■گلو و گلوثانویه: با سبز بنفش پاکسازی شد
چون عفونت داشت آبی سبز و بنفش داده شد
■آبرزیش شدید بینی:با سبز و بنفش پاکسازی و ابی و سبز و بنفش قطع شد
■از تکنیک دستوری اجنا برای بهبهودی استفاده شد
■عفونت التهاب درد سوزش ،ورم چشم: جاروی موضعی زیاد چشم انجام شد و از طریق اجنا و شقیقه ابی سبز بنفش پاکسازی و انرژی دهی شد
●چون عفونت و درد قرمزی وجود داشت
اصلی ترین بخش این بیماری که درگیری شدیدی داشت
از طریق کف دست یکم با فاصله به چشم انرژی آبی داده میشد که سوزش را ازبین برد
و فقط ۲ بار آبی سبز و بنفش پاکسازی و انرژی دهی شد(به چشم نباید مستقیم انرزی داد)که دو روزه خوب شد
■پیشانی و تاج را با بنفش پاکسازی و انرژی دهی شد

■در اخر یک سپرحفاظتی میساختم تا روند درمان رو جلو ببره (سپر بنفش صورتی )

■هرچاکرایی رو که از طریق( سینه دست) انجام میشد عناصر و ارگانیکهایی که در انجا ناحیه بود رو میدیدم ارگانیکهای دیگران را میدیم بجز خودم که از طریق این روش ارگانیکهای خودم هم با شمایل خودشان دیدم و این هم حالب بود که بعد درمان از بین میرفتند

مهین جواهری

کاربر ویژه
این روش خود درمانی بود که باحال بد توانستم انجام بدهم این خیلی جالب هست که حتی بابدترین شرایط جسمی میتوان انرژی درمانی را انجام داد من باین شرایط همزمان خواهرزادم رو که مثل مریض بود رو درمان همزمان دونفره انجام دادم این را گفتم که بقیه هم بدون که مطمنم مثل من متوجه شدند که پرانیک هیلینگ هیچ محدودیتی نداره در هر شرایط نجات دهنده و شفا دهنده هست فقط باید اصول ۴گانه درمان بدرستی انجام شود

دوستان عزیز سوالات را در بخش سوالات بپرسید در بخش تجربیات یا بخش دیگری نپرسید. فقط سوالاتی که در بخش سوالات پرسیده می شود جواب داده می شود
بالا