کما

7 شب با معجزه مدیتیشن دوقلب از شنبه 16 دی ماه تا جمعه 22 دی ماه هر شب ساعت 22:00 (10 شب) در اینستاگرام دکتر آرام لایو داریم  

اعظم فنایی

کاربر ویژه
سلام خدمت دکتر آرام وهمه دوستان
هفته گذشته جوان ۲۱ ساله ایی که دراثر تصادف دچار خون ریزی مغز شده بود وبه کمارفته بود وهوشیاری روی ۳ بود به من معرفی کردن ومن با راهنمایی استاد و خانم هاشمی عزیز سطح هوشیاری رو بالا آوردم وبه ۸ رسوندم فردا دکتر اون رو عمل میکنه ودکتر به خانواده این جوان میگه معجزه شده که این زود چشماش رو بازکرده

hashemi

کاربر ویژه
سلام خدمت دکتر آرام وهمه دوستان
هفته گذشته جوان ۲۱ ساله ایی که دراثر تصادف دچار خون ریزی مغز شده بود وبه کمارفته بود وهوشیاری روی ۳ بود به من معرفی کردن ومن با راهنمایی استاد و خانم هاشمی عزیز سطح هوشیاری رو بالا آوردم وبه ۸ رسوندم فردا دکتر اون رو عمل میکنه ودکتر به خانواده این جوان میگه معجزه شده که این زود چشماش رو بازکرده
هزاران شکر.
تبریک به شما و با آرزوی بهبودی کامل و سریع‌تر ایشان.
یا نور

اعظم فنایی

کاربر ویژه
دورد
استاد عزیز والا بخدا گرفتارم کردی سه تا بیمار رو ازکما بیرون آوردم حالا گرفتار درمان بعد عمل شدم چه پروتکلی رو پیشنهاد میکنی

Dr.Aram

تیم مدیریت
چه مشکلاتی دارند.
بر اساس مشکلاتی که دارند می تونید درمان ها براشون انجام بدید

اعظم فنایی

کاربر ویژه
من مشکل پیدا کردم الان برای بعد از عمل جراحی که انجام شده برای درمان وپیشرفت درمان چه پروتکلی انجام بدم

Dr.Aram

تیم مدیریت
اگر بیماری ندارند پروتکل بعد از جراحی های بزرگ یا بعد از جراحی های کوچک را در کتاب مقدماتی انجام دهید

دوستان عزیز سوالات را در بخش سوالات بپرسید در بخش تجربیات یا بخش دیگری نپرسید. فقط سوالاتی که در بخش سوالات پرسیده می شود جواب داده می شود
بالا