کوچک کردن چاکرا

7 شب با معجزه مدیتیشن دوقلب از شنبه 16 دی ماه تا جمعه 22 دی ماه هر شب ساعت 22:00 (10 شب) در اینستاگرام دکتر آرام لایو داریم  

مینا دادگر

کاربر ویژه
سلام وعرض ادب خدمت استاد ودوستان بنده چند روز هست پشت سر هم چاکراه خورشیدی رو پاکسازی میکنم وبزرگ بود بادادن ابی اراده میکنم که به حالت تعادل ونرمال برسه یا کوچک بشه این حالت به ۲۴ ساعت نرسیده دوباره بزرگ میشه علت چیه باید چکارکنم

Dr.Aram

تیم مدیریت
درود
بزرگ بودن چاکرا به تنهایی علت بیماری یا یک مشکل نیست بلکه نتیجه یک بیماری در بدن می باشد.
باید علت اصلی بزرگ بودن چاکرای شبکه خورشیدی را پیدا کنید که می تواند عدم تعادل در بقیه چاکراها یا یک مشکل یا آسیب اندامهای دیگر می باشد.
اگر بیماری خاصی دارید درمان را بر روی همان بیماری انجام دهید.
اگر بیماری خاصی ندارید و صرفاً می خواهید که از نظر فیزیکی تقویت شوید بهترین درمان درمان پیشگیری از سیر کهولت هست که تکنیک آن در پروتکل ها قرار داده شده است.
بدون علت چاکراها را دستکاری نکنید.

مینا دادگر

کاربر ویژه
سلام ورود بر استاد گرامی دیابت نوع۲ وکم کاری تیروئید وسینوزیت مزمن دارم اینها میتونه روی بزرگ شدن چاکرای خورشیدی تاثیر بزاره البته چند مدتی هست که روی کم کاری دارم کار میکنم خیلی گیج شدم بخدا نمیدونم چکار کنم هر کاری میکنم دوباره بزرگ میشه

Dr.Aram

تیم مدیریت
همانطور که گفتم علت های زیادی می‌تواند باعث بزرگ شدن میشود با توجه به بیماری های عنوان کردید هر کدام از آنها می تواند بزرگ شدن این چاکرا گردد.
خودتان را خیلی درگیر این چاکرا نکنید درمان ها را کامل انجام دهید خود به خود چاکرای شبکه خورشیدی شروع به کوچک شدن می کند

دوستان عزیز سوالات را در بخش سوالات بپرسید در بخش تجربیات یا بخش دیگری نپرسید. فقط سوالاتی که در بخش سوالات پرسیده می شود جواب داده می شود
بالا