Recent content by غزاله کریمی

7 شب با معجزه مدیتیشن دوقلب از شنبه 16 دی ماه تا جمعه 22 دی ماه هر شب ساعت 22:00 (10 شب) در اینستاگرام دکتر آرام لایو داریم  
  1. غزاله کریمی

انار

بله
  2. غزاله کریمی

انار

سلام و احترام در خواب پدرم را به شکل انارِ روی درخت دیدم منتها درخت مربوط به انار نبود. ما در محیطی شبیه به یک جنگل بزرگ بودیم و فضا غرق در رنگ های آبی و سبز بود، شعاع آفتاب شاید به سختی از لا به لای برگ های درختان بسیار بلند این جنگل پیدا بود و محیط رو غرق در یک نور ملایم و زیبا کرده بود. پدرم...
  3. غزاله کریمی

مرگ افراد

مرسی استادِ جان یعنی واقعا نمی تواند به مرگ فرد در واقعیت اشاره داشته باشد؟
  4. غزاله کریمی

مرگ افراد

درود بر شما استاد آرامِ نازنین و گرامی🌹💚❤ در دو هفته ی اخیر دو دفعه خواب مرگ مادرم را دیدم اولین بار بین ۵ تا ۷ صبح بود و دومین بار ساعت ۲:۴۷ دقیقه از خواب بیدار شدم در هر دو دفعه در خواب مادرم را وقتی زنده بود طوری احساس می کردم که در واقعیت احساس می کنم، همیشه احساس می کنم همه چیز رو بیان نمی...
  5. غزاله کریمی

پرنده/محیط

سپاس خانم هاشمی عزیز چه عکس زیبایی!
  6. غزاله کریمی

پرنده/محیط

درود استادِ جان قبل از بهمن ماه سال گذشته من یک خواب خیلی کوتاه دیدم. گویا از لنز دوربین عکاسی طبیعت گرم و مرطوب و سبز را می دیدم، خودم آنجا راه می رفتم، بعد دو دختر را دیدم که ایستاده اند برای عکس و در نهایت دوربین گوشه ی تصویر را نشان داد که یک طاووس ایستاده بود. اواخر بهمن پروفایل دوست...
  7. غزاله کریمی

هاله نقره‌ای

درود و سپاس خانم هاشمی منظور از غیر صادقانه چیست؟
  8. غزاله کریمی

آتش زدن درخت

درود استاد به نظر شما این خواب چه تعبیری دارد؟ من در خواب چند شبانه روز را پشت هم دیدم. در مدرسه بودم، نمی دانم راهنمایی بود یا دبیرستان اما همه نوجوان یا جوان بودیم. هر شبانه روز را کامل نمی دیدم و هر روز چند ساعت بیشتر از روز قبل را می دیدم و بیشتر می فهمیدم کجا و در چه شرایطی هستم!چند نفر از...
  9. غزاله کریمی

ادامه آجنا و چشم سوم

یک دنیا سپاس استادِ جان. لطف کردین.🙏🌹❤ عذرخواهی می کنم اگر در سوال پرسیدن زیاده روی کردم🙏🏻
  10. غزاله کریمی

ادامه آجنا و چشم سوم

استاد عذر خواهی می کنم _ من ریاضت نکشیدم و تکنیک هم انجام ندادم پس چرا باز شده؟ تنها حدسم اینه که اولش کنجکاوی شدیدی برای فهم حقایق هستی و خدا داشتم بعد کاملا اتفاقی با سه کتاب اکنکار و دندان ببر و بیگانه بر لب رودخانه ی پال توئیچل روبه رو شدم، و حدود یکسال از انسان ها فاصله می گرفتم، انزوا...
  11. غزاله کریمی

ادامه آجنا و چشم سوم

یکبار هم پا به پای یک نفر که در یک کوچه بودیم گریه می کردم، دوستم پدرش رو از دست داده بود، من همزمان خودم و دوستم رو حس می کردم، می دونستم این من نیستم ک گریه می کنه اما گریه می کردم! یک صدا در درونم با فریاد پدرشو صدا می کرد!انگار از درون من اما من نبودم! و داشتم یک کمد لباسو میدیدم که داخلش...
  12. غزاله کریمی

ادامه آجنا و چشم سوم

سپاس گزارم_ درود استاد من نمی دانم این مورد به خاطر چشم سوم هست یا علت دیگری دارد اما دقیقا از زمانی ک علائم باز شدن چشم سوم در من پدیدار شدند این مورد هم تجربه شد._ وقتی در یک جمع هستم، برای مثال من و چند نفر دیگر در یک خانه یا یک محیط دور هم هستیم و افراد در نزدیکی من حضور فیزیکی دارند، به طور...
  13. غزاله کریمی

ادامه آجنا و چشم سوم

درود خانم هاشمی من یک سوال دارم ، تجربه ای ک درکش نمی کنم، اینجا میشه بپرسم؟
دوستان عزیز سوالات را در بخش سوالات بپرسید در بخش تجربیات یا بخش دیگری نپرسید. فقط سوالاتی که در بخش سوالات پرسیده می شود جواب داده می شود
بالا