نتایح جستجو

7 شب با معجزه مدیتیشن دوقلب از شنبه 16 دی ماه تا جمعه 22 دی ماه هر شب ساعت 22:00 (10 شب) در اینستاگرام دکتر آرام لایو داریم  
  1. ن

دوره ارتباط موثر: سوال ها و نتایج

استاد بزرگوار، با آدم هایی که خودشیفته هستند چطوری باید برخورد کنیم یعنی نوع ارتباط موثر با این آدم ها چطور است چون این افراد عادی نیستند.
  2. ن

وایییی استاد جان، عجب جواب هایی!!! :geek:اصلاً به فکر خودم نرسیده بود، چون چند روزی بود اون شخص پیشرفت کرده بود، وقتی من می گفتم بله امروز یکم دیرتر اومدم می پرسید چرا؟؟؟
  3. ن

مهین جان ممنون از پاسخ دلگرم کننده ت. توی دوره ارتباط موثر استاد کلمات و جملات کلیدی رو میگن که باعث شده از زاویه دیگه ای به حرف های دیگران نگاه کنم مثلاً کی گفته که حق با منه چرا تلاش می کنیم اثبات کنیم حق با ماست چرا همش می خواهیم توضیح بدیم و خیلی موارد دیگه. مثلا یه نمونه ساده بگم من صبح ها...
  4. ن

برای افراد درجه یک نمی دونم چه رویه ای صحیح هست استاد بفرمایند یاد می گیریم. اما برای بقیه واقعا توضیح ندید از وقتی من یاد گرفتم توضیح ندهم و مکالمه رو خاتمه بدم حالم خیلی بهتره فکرم آزادتر شده تا اینکه سعی می کردم به نظر خودم جواب منطقی بدم و بعدش هم می گفتم کاش اینطوری می گفتم اینطور نمی گفتم.
  5. ن

اتمام مکالمه و وارد بحث بیخود نشدن به این شیوه باعث شده که ذهن من درگیر نشه و نشخوار فکری ام کمتر شده این تکنیک بسیار عالی است.
  6. ن

سلام و درود بر استاد بزرگوار و سایر دوستان استاد جان، برای پاسخ به سوالاتی مانند چقدر حقوق می گیری؟ حقوقت رو چیکار می کنی؟ چقدر از پولت را در خانه خرج می کنی؟ هزینه بیمارستان چقدر شد؟ ماشین ت را چند خریدی چطور خریدی؟ ماهی چقدر بابت فلان وسیله قسط می دهی؟ چقدر وام گرفتی؟ و سوالاتی از این دست که...
  7. ن

سلام و درود بر استاد آرام عزیز استاد جان، در درس چهارم ارتباط موثر می فرمایید: تعریف کردن از افراد خیلی خوب جواب می دهد باعث می شود آن ها هم بیایند طرف ما؛ به جای اینکه مقابل ما باشند در کنار ما قرار می گیرند. سوال من: اگر فردی به دفعات متعدد از افراد در جلوی روی آن ها تعریف و تمجید می کند اما...
  8. ن

سلام بر استاد گرامی، از جلسه دوم و سوم دوره ارتباط موثر چند سوال دارم ممنون می شوم راهنمایی بفرمایید: الف- مثال: از تو گذشته که دیگه بتونی چیزی را یاد بگیری (با حالت تمسخر و کنایه به سن و سابقه کار بالای شخص نسبت به فرد گوینده) نفر سومی هم آنجا حضور داشت، (در حالیکه سعی کردم چهره ام را عادی...
  9. ن

روزه سکوت

استاد عزیز، بلد نیستم اون مشکل یا در کل برخی از مسائل را حل کنم احتمالاً مهارت حل مسئله را به خوبی بلد نیستم چون هر چی تلاش می کنم حل کنم یا از سمت دیگر یک مشکل دیگر ایجاد می شود یا مشکل حادتر می شود. برای اینکه مهارت حل مسئله را یاد بگیرم باید چیکار کنم؟
  10. ن

روزه سکوت

سلام به همگی و استاد بزرگوار، استاد عزیز آیا روزه سکوت در حوزه روان شناسی هم داریم؟ آیا جناب عالی انجام آن را تایید می فرمایید؟ آیا روزه سکوت همان مدیتشین است؟ من می خواهم برای آرام شدن ذهنم مدت زمانی از روز را روزه سکوت بگیریم از نیم ساعت شروع کنم می خواهم ذهنم ساکت شود در محیط کاری پرهیاهو...
  11. ن

ممنون استاد گرامی از پاسخ شما. راستش را بخواهید چون به جز چند مورد، اکثر اوقات عادت کرده ام توضیح دهم یا از خودم دفاع کنم به همین دلیل خیلی سریع جواب مورد نظر به ذهنم نمی رسد اما با توجه به تمرین هایی که در حال نوشتن هستم ذهنم باز تر شده. یک تفاوت اساسی که متوجه شدم این بود که وقتی توضیح می...
  12. ن

سلام و درود به همه عزیزان، استاد عزیز ازتون ممنونم بابت دوره بسیار خوب ارتباط موثر، ای کاش زودتر از اینها این دوره را تهیه می کردم. فعلاً دو قسمت جلسه اول را دیدم و یاداشت برداری هایم را چندین بار مرور کردم و حسب فرمایش شما در حال نوشتن تمرین ها هستم. به هر حال حسابی ذهنم مشغول شده و ...
  13. ن

سوالات تله پاتی

سلام و درود، در وب سایت موسسه.
  14. ن

سوالات تله پاتی

سلام جناب زکاوت، درباره تله پاتی، استاد یه مبحثی در سایت گذاشته اند پیشنهاد می کنم آن را مطالعه بفرمایید مطالب جالبی با جزئیات نوشته اند. اما کاری که من انجام دادم به شخص القا کردم که انقدر خشمگین نشود آرامشش را حفظ کند و .... این جملات را با آرامش و جملات مناسب با روحیه آن شخص می گفتم. انگار...
  15. ن

درخواست ایجاد انجمن قطع لینک تارهای اتری

سلام و درود استاد بزرگوار، استاد جان، آیا لطف می کنید برای قطع لینک تارهای اتری، بخشی در این انجمن ایجاد بفرمایید. من این پکیج رو تهیه کردم واقعاً عالی ست. از این قسمت هم سوال دارم هم نتایج را می خواهم ارسال کنم. سپاسگزارم
  16. ن

سوالات تله پاتی

سلام و درود استاد بزرگوار من این مورد رو تست کردم زمان دادم، ذکر کردم برای 5 روز و جواب داد.
  17. ن

سوالات تله پاتی

سلام و درود استاد بزرگوار، من در مقابل یه نفری که هر روز از صبح تا عصر غر میزنه و حال بقیه رو خراب می کنه و خشم زیادی داره و روی دیگران تخلیه می کنه، سعی کردم با تکنیک های مختلف که یاد گرفتیم از انرژی منفی این آدم دور بمانم. اما یه بار با تله پاتی سعی کردم بهش بگم آروم بگیره و انقدر غر نزنه و...
  18. ن

هدیه گرفتن کفش

سلام و درود، من بارها و بارها در خواب می بینم کفش پام نیست توی خیابان و ... هستم همش دنبال کفش یا حتی دمپایی می گردم که بپوشم یعنی فقط می خواهم یه چیزی پام کنم که پاهایم زخمی نشود.
  19. ن

تجربه درمانی خانم کیانی

لطف می کنید برای سرگیجه شدید بیشتر توضیح بدید چیکار کردید. ممنون
  20. ن

تجربیات با انرژی درمانی ، وزوز گوش

خانم درویش لطف می کنید کامل برای وزوز گوش توضیح بدید چیکار کردید. خیلی ممنون
دوستان عزیز سوالات را در بخش سوالات بپرسید در بخش تجربیات یا بخش دیگری نپرسید. فقط سوالاتی که در بخش سوالات پرسیده می شود جواب داده می شود
بالا