نتایح جستجو

7 شب با معجزه مدیتیشن دوقلب از شنبه 16 دی ماه تا جمعه 22 دی ماه هر شب ساعت 22:00 (10 شب) در اینستاگرام دکتر آرام لایو داریم  
  1. س

کیفیت های هم فکر همدیگر را جذب میکنند

درود عرض ادب با توجه به این قانون که کیفیت های هم فکر، همدیگر را جذب میکنند پس چرا یک سری از ازدواج ها بر پایه ساده گری و سواستفاده گری شکل میگیره؟ یعنی شخص سو استفاده گر با فرد ساده ازدواج میکنه؟ خب مشخصه که کیفیت های فکری انها شبیه به هم نیست به هر حال شخص صاف و ساده که صداقت داره فکر میکنه...
  2. س

چشم ذهن

استاد نیاز هست برای چشم سوم بقیه چاکرا ها پاکسازی شده و فعال شده باشند؟ و اگر جواب بله هست در خود دوره چشم سوم بقیه چاکرا ها رو هم فعال میکنیم؟
  3. س

چشم ذهن

دکتر جان بسیار علاقه مند هستم به چشم سوم، منتها حس میکنم امادگی کافی رو ندارم، اگر دوره خلق اینده بگذرونم و یک سری امادگی های ذهنی و ثبات ذهنی پیدا کنم میتونم دوره چشم سوم رو بگذرونم؟ من دیشب تمرین اول رو انجام دادم برای بار اول ، فوق العاده تمرین قدرتمندی بود ، برای اولین بار اتفاقات عجیبی رو...
  4. س

چشم ذهن

درود عرض ادب جناب دکتر ارجمند دوره چشم سوم برای چه کسانی الان مناسب نیست؟ من بسیار در جزییات فرو میرم و مدام تجزیه و تحلیل و به گونه ایی وسواس فکری دارم و ترس از ناشناخته های اطراف و موجودات ماورایی تاریک، ممکن هست اذیت بشم از دیتا های گذشته و پیشامد های آینده، تا حدودی از دیتا های گذشته اذیت...
  5. س

کلاه مغناطیسی

استاد برای فرد میگرنی استفاده شد حین پنج شش دقیقه فرد طرفین سرش تیر میکشید این چون درمان میکنه درد و تیر کشیده یا دیگه استفاده نکنه؟
  6. س

معلمان و استادان روحی

درود عرض ادب توی مدیتیشن دوقلب مرتبا تقدیم میکنیم به پروردگار،فرشتگان،قدیسان،معلمان و اساتید روحانی فرشتگان رو حدودا میشناسیم اسم هاشون و کارهاشون، قدیسین هم که به اندازه کافی میشناسیم، ولی منظور از معلمان روحانی و اساتید چیست؟ انسان بودن و حالا معلمان و اساتید روحانی شدن؟ یک توضیح راجب...
  7. س

کلاه مغناطیسی

درود عرض ادب کلاه مغناطیسی رو از دوره یادگیری سریع و اسان تهیه کردم، کلاه برای چه کسانی مجاز به استفاده نیست؟ و برای میگرن در چه جهتی باشیم که اون رو تشدید نکنه؟
  8. س

خواهش میکنم، بله دقیقا از پرانای محیط استفاده کنید (از پرانا هوا)، پرانای زمین رو فعلن بیخیال...

خواهش میکنم، بله دقیقا از پرانای محیط استفاده کنید (از پرانا هوا)، پرانای زمین رو فعلن بیخیال بشید اصلن استفاده نکنید تا یکم جزییات کار و تمرین شما بیشتر بشه چون هرجایی نمیشه پرانای زمین رو گرفت و از پرانای خورشید هم اصلن استفاده نکنید
  9. س

حواستون باشه اقای اسلامی انرژی خود چاکرا رو نگیریدا، رنگ خود چاکرا خارج نکنیدا، انرژی سفید رو با...

حواستون باشه اقای اسلامی انرژی خود چاکرا رو نگیریدا، رنگ خود چاکرا خارج نکنیدا، انرژی سفید رو با دم مثلن وارد چاکرا تاج کنید و همون انرژی رو حالا به صورت بازدم رنگ بنفش طلایی صورتی سفید میتونید از دستاتون خارج کنید
  10. س

اقای اسلامی عزیز، ما ک نمیتونیم ببینیم دکتر ارام از کجا تنفس میگیره و از کجا خارج میکنه. دکتر...

اقای اسلامی عزیز، ما ک نمیتونیم ببینیم دکتر ارام از کجا تنفس میگیره و از کجا خارج میکنه. دکتر ارام بارها فرمودند که باید از چاکرا مربوطه تنفس رو به شکل انرژی بگیریم و از کف دست یا نوک انگشتان خارج کنیم. من پیشنهاد میکنم یک بار دیگه با دقت تمام و با یاداشت برداری حتما حتما ویدیو ها رو نگاه...
  11. س

درود اقای اسلامی عزیز، من یک پینشهاد میکنم به شما اقای اسلامی عزیز، اگر شما لطف بفرمایید و ویدیو...

درود اقای اسلامی عزیز، من یک پینشهاد میکنم به شما اقای اسلامی عزیز، اگر شما لطف بفرمایید و ویدیو های اموزشی یک بار دیگه با دقت تماشا کنید اکثر جواب سوالات ابتدایی رو پیدا میکنید. و‌ در ضمن، قطعا انرژی با تنفس قوی تر از انرژی دادن خیالی هست
  12. س

آکاشیک

درود بر ادب و شخصیت شما🌹 مچکر
  13. س

آکاشیک

قربان شما اقای انصاری، عزیزی🌹❤️ آره متوجه ام افراد این انجمن تجربه های فارغ از حواس پنج گانه پیدا میکنند. انشالله که تجربه های شیرین شما روز به روز بیشتر بشه🙏
  14. س

آکاشیک

آقای انصاری عزیز، تجربه هاتون عالی بوده ارتباطاتون خیلی خاص بوده بنده به عنوان بردار کوچک تر توصیه میکنم اون تجربه رو دنبالش کنید نصیب کمتر کسی شده ! و اینکه آیا شما حین خروج روح از کالبد میترسید؟ حین خروج صدای زنگ عجیبی میزنه آزار دهندست، ولی ترس از برنگشتن روح رو ندارم
  15. س

آکاشیک

هرکس پاسخگوی ماست از سر لطف و دوستی‌ست و وظیفه ای ندارد! نوع پاسخگویی مهم هست به شعور مخاطب برنخورد، اگر چنین هست پاسخ ندید. اشتباه بنده این بود که شما رو به عنوان یک باتجربه درنظر گرفتم که نقشه راه رو معرفی کنید. نقشه راه از کسی خواستن ایرادی ندارد مانند این هست که از تجربه کسی استفاده کنیم...
  16. س

آکاشیک

اینجا برای اشتراک‌گذاری مباحثیه که در تجسم خلاق گذروندیم نه خارج از اون. بهتره حرمت نگه داشته بشه. من درخواست تکنیک نکردم، من تکنیک ها رو فقط از استادان طلب میکنم. با احترام، پس مطالبی قرار بدهید که در تجسم خلاق گذروندیم نه خارج از آن تا کاربران عزیز سوالاتی پیرامون آن اطلاعات خارج از تجسم خلاق...
  17. س

آکاشیک

با احترام، آیا این مطالب آکاشیک که در انجمن پست کردید هم مطالب تجسم خلاق یا کتاب های دکتر آرام هست؟
  18. س

آکاشیک

خانم هاشمی عزیز، تمرین ها رو چطور یاد گرفتید؟ کجا باید دنبالش باشیم؟
  19. س

فیلم هیپنوتیزم کانال تلگرام

درود عرض ادب دکتر جان داشتم ویدیو های اپلودی تلگرام نگا میکردم یک پسر ۲۴ ساله بود و یکم خانم دکتر جان یه دو سه نکته متوجه شدم، البته من تا جلسه دوم بیشتر ندیدم چون هنوز توی مباحث انرژی درمانی ام دکتر جان آیا ممکنه این دوست عزیز که شما اون رو به گذشته بردید فقط یک سری اطلاعات تصادفی باشه؟...
  20. س

سابلیمینال

سابلیمینال قوی تر هست یا خودهیپنوتیزم؟ میتونیم تلقین کنیم که ناخوداگاه من فقط تلقینات خودم یا تلقیناتی که به آن آگاه هستم را میپذیرد، هرگونه تلقینات مخفی که من از آن آگاه نیستم را نپذیرد؟
دوستان عزیز سوالات را در بخش سوالات بپرسید در بخش تجربیات یا بخش دیگری نپرسید. فقط سوالاتی که در بخش سوالات پرسیده می شود جواب داده می شود
بالا