آکاشیک

7 شب با معجزه مدیتیشن دوقلب از شنبه 16 دی ماه تا جمعه 22 دی ماه هر شب ساعت 22:00 (10 شب) در اینستاگرام دکتر آرام لایو داریم  

مهین جواهری

کاربر ویژه
سلام خانوم جواهری بزرگوار... برای من هم چندین بار اتفاق افتاده و باید با قلبی باز همراه با عشق الهی پیش برویم تا ببینیم داستان چی هست.. من حتی یکبار خودم را داخل سفینه و هدایت سفینه به همراه همکارم که لباسی شبیه شاید پلیدین ها که در سایت ها می بینم پوشیده بود و جالب اینکه مثل الان که دارم پیام میدم خودم بودم و اونقدر واقعی بود و داشتم با همکارم در سفینه زندگی الآنم را در یک صفحه مانیتور می‌دیدیم و می‌خندیدم..
شاید برای شما هم تجربه آموزش دیدن در کلاسهای باستانی موقع خواب شبانه پیش اومده باشه.. هیچ توضیحی نیست که واقعا چطور اینها اتفاق میفته و ما چه کسی هستیم
دورود
تحربه جالبی داشتید همیشه لبتان خندان و زندگی شادی داشته باشید

ولی من تجربم کنارم نشسته بود به خودم زل زده بود چون برام نااشنا بود ترسیدم
و من هیچ کلاسی شرکت نکردم در مراقبه ام فقط دیدم

علیرضا انصاری

کاربر ویژه
دورود
تحربه جالبی داشتید همیشه لبتان خندان و زندگی شادی داشته باشید

ولی من تجربم کنارم نشسته بود به خودم زل زده بود چون برام نااشنا بود ترسیدم
و من هیچ کلاسی شرکت نکردم در مراقبه ام فقط دیدم
واقعا ترسناکه مثل پرواز روح و خارج شدن از بدن موقعی که اونقدر دنیای بدون جسم لذت بخشه آدم دوست نداره برگرده و این ترسناکه واقعا که اگه یکبار روح هوس کنه برنگرده چه باید کرد... درمانهای شما را دنبال میکنم .. عالی پیش میروید در نور و برکت الهی و سلامت باشید 🙏🙏

مهین جواهری

کاربر ویژه
واقعا ترسناکه مثل پرواز روح و خارج شدن از بدن موقعی که اونقدر دنیای بدون جسم لذت بخشه آدم دوست نداره برگرده و این ترسناکه واقعا که اگه یکبار روح هوس کنه برنگرده چه باید کرد... درمانهای شما را دنبال میکنم .. عالی پیش میروید در نور و برکت الهی و سلامت باشید 🙏🙏
ممنون دوست عزیز
فقط زمان مرگ روح برنمیگرده و اینم یادمون نره هرجی فکر کنیم همون اتفاق رو جذب میکنیم
درنور هستید🌱

سینا محمودی

کاربر ویژه
آقای انصاری عزیز، تجربه هاتون عالی بوده ارتباطاتون خیلی خاص بوده بنده به عنوان بردار کوچک تر توصیه میکنم اون تجربه رو دنبالش کنید نصیب کمتر کسی شده !

و اینکه آیا شما حین خروج روح از کالبد میترسید؟ حین خروج صدای زنگ عجیبی میزنه آزار دهندست، ولی ترس از برنگشتن روح رو ندارم

علیرضا انصاری

کاربر ویژه
آقای انصاری عزیز، تجربه هاتون عالی بوده ارتباطاتون خیلی خاص بوده بنده به عنوان بردار کوچک تر توصیه میکنم اون تجربه رو دنبالش کنید نصیب کمتر کسی شده !

و اینکه آیا شما حین خروج روح از کالبد میترسید؟ حین خروج صدای زنگ عجیبی میزنه آزار دهندست، ولی ترس از برنگشتن روح رو ندارم
سلام آقا سینای عزیز و دوست داشتنی.. آقا چرا حرف تو دهان مردم میزاری 😍😂 من کی گفتم خارج شدم... آقا سینا جدا از شوخی وقتی در راه عشق الهی و شفای دیگران گام میگذاریم تجربیاتی شیرین یا القائاتی برای همه اتفاق میفته و گفتن نداره.. ولی بعضی مواقع بحث های شیرینی که دوستان میکنند یک اشاره ای میکنیم.. شاید برای خانوم جواهری و بعضی دوستان هم پیش اومده حین درمان اشکالی می‌بینند .. هرچه بیشتر بگذره اتفاقات جالب تری هم میفته ولی به نظرم نباید برای کسی تعریف کرد و همین اشارات کوچک کفاف می‌کنه و لذت بخشه... در نور و برکت باشید 🙏🌹

سینا محمودی

کاربر ویژه
سلام آقا سینای عزیز و دوست داشتنی.. آقا چرا حرف تو دهان مردم میزاری 😍😂 من کی گفتم خارج شدم... آقا سینا جدا از شوخی وقتی در راه عشق الهی و شفای دیگران گام میگذاریم تجربیاتی شیرین یا القائاتی برای همه اتفاق میفته و گفتن نداره.. ولی بعضی مواقع بحث های شیرینی که دوستان میکنند یک اشاره ای میکنیم.. شاید برای خانوم جواهری و بعضی دوستان هم پیش اومده حین درمان اشکالی می‌بینند .. هرچه بیشتر بگذره اتفاقات جالب تری هم میفته ولی به نظرم نباید برای کسی تعریف کرد و همین اشارات کوچک کفاف می‌کنه و لذت بخشه... در نور و برکت باشید 🙏🌹
قربان شما اقای انصاری، عزیزی🌹❤️

آره متوجه ام افراد این انجمن تجربه های فارغ از حواس پنج گانه پیدا میکنند.
انشالله که تجربه های شیرین شما روز به روز بیشتر بشه🙏

msoltani2020

کاربر ویژه
هرکس پاسخگوی ماست از سر لطف و دوستی‌ست و وظیفه ای ندارد! نوع پاسخگویی مهم هست به شعور مخاطب برنخورد، اگر چنین هست پاسخ ندید.

اشتباه بنده این بود که شما رو به عنوان یک باتجربه درنظر گرفتم که نقشه راه رو معرفی کنید. نقشه راه از کسی خواستن ایرادی ندارد مانند این هست که از تجربه کسی استفاده کنیم.

احترام شما به عنوان بزرگ تر واجب هست و مثل شما با بی احترامی صحبت نمیکنم. ادامه ندید تمام
درود برشما
در دوره پاکسازی و فعال سازی چاکراهاکه کل پکیج صوتی هست دو تکنیک برای تجربه اکاشیک آورده شده
خانم هاشمی عزیز، تمرین ها رو چطور یاد گرفتید؟ کجا باید دنبالش باشیم؟

دوستان عزیز سوالات را در بخش سوالات بپرسید در بخش تجربیات یا بخش دیگری نپرسید. فقط سوالاتی که در بخش سوالات پرسیده می شود جواب داده می شود
بالا