تقویت حافظه _برای امتحانات

7 شب با معجزه مدیتیشن دوقلب از شنبه 16 دی ماه تا جمعه 22 دی ماه هر شب ساعت 22:00 (10 شب) در اینستاگرام دکتر آرام لایو داریم  

مهین جواهری

کاربر ویژه
به نام خدا

همزمان دو نفر دانش اموز از طریق یکنفر برای درمان تقویت حافظه برای یادگیری امتحانات انجام شد
■اجنا،گلو،پیشانی،شقیقه،تاج،سمت چپ و راست سر،چاکراه فک،پشت سر،گلوثانویه،خورشیدی پشت جلو(بنفش و سبز)کار شد

_وقتی پاکسازی و انرژی دهی میشد این نوجوان بدنش به لرزه افتاد و بدنش سرد شدو دستانش سرد بود و بعداز انرژی دهی و پاکسازی سر قسمت سمت راست بیمار درد شدید احساس میکرد و میگفت احساس میکنم همه سنگینیها و درد در قسمت سمت سرم جمع شده استاد چرااینجور شده چرا سر اینجور واکنش نشان داده یا بدن چرااینجور لرزید؟
ولی بعد لرزش گفت ان ناحیه که جارو شد گرم شده بود

مهین جواهری

کاربر ویژه
استاد من روی دوبیمار همزمان کار کردم که هردو این علایم را داشتند که سرگیجه شدید و بعد خواب عمیق حین درمان آیا این انرژی درصدآن را کم کنم و هم اینکه مضر که نیستند؟چون فقط روی مغز و سر کلا انرژی داده میشود حالت تهوع هم میگرند

Dr.Aram

تیم مدیریت
احتمالاً حجم انرژی که به بیمار وارد می‌شود خیلی زیاد هست و به همین دلیل این فشار باعث این احساس‌ها می‌گردد
هنگام انرژی دادن به خودتان فشاری وارد نکنید
اگر باز دیدید که این مشکل برای بیمارتان ایجاد می‌شود موقع انرژی دادن نوک انگشتان یکی از دستانتان را بر روی چاکرای قلب بگذارید تا حجم انرژی که از بدن شما خارج می‌شود کم شود
به این صورت به بیمارتان انرژی بدهید تا مشکلی نداشته باشد

مهین جواهری

کاربر ویژه
احتمالاً حجم انرژی که به بیمار وارد می‌شود خیلی زیاد هست و به همین دلیل این فشار باعث این احساس‌ها می‌گردد
هنگام انرژی دادن به خودتان فشاری وارد نکنید
اگر باز دیدید که این مشکل برای بیمارتان ایجاد می‌شود موقع انرژی دادن نوک انگشتان یکی از دستانتان را بر روی چاکرای قلب بگذارید تا حجم انرژی که از بدن شما خارج می‌شود کم شود
به این صورت به بیمارتان انرژی بدهید تا مشکلی نداشته باشد
دورود استاد
من هیچ وقت موقع انرژی دادن بخودم فشار وارد نمیکنم خیلی ارام و ریلکسم حتی تمرکز خاصی هم نمیکنم
متشکر استاد در ارامش باشید

سینا محمودی

کاربر ویژه
دورود استاد
من هیچ وقت موقع انرژی دادن بخودم فشار وارد نمیکنم خیلی ارام و ریلکسم حتی تمرکز خاصی هم نمیکنم
متشکر استاد در ارامش باشید
من تجربه خودم بیان میکنم

من هم همین مشکل رو داشتم، روی چاکرا شقیقه تاج پشت سر آجنا پیشانی کار کردم و بیمارم ناخوشی هایی بهش دست داد، چون تمامی این چاکرا های ذکر شده مستقیم و غیر مستقیم ربط به سر دارن بایدم این حالت ها بهشون دست بده وقتی انرژی زیاد داده بشه احتمالا انباشگی دورتادور سر رو میگیره

۱- اولا که چاکرا تاج رو من متوجه شدم اگر زیادی انرژی بدید یا زیادی پاکسازی کنید بیمار یک ناخوشی هایی سراغش میاد یا سرگیجه یا فشار یا همین مواردی که ذکر کردید

۲-احتمالا این انرژی هایی ک میدید شدتش زیاد هست و موجب فشار خون هم میشود که این علائم بهشون دست میده بهتره یک سر هم منگ مین و قاعده ایی رو متعادل کنید شاید بهتر شدن و بهتره انرژی هاتون رو نصف بدید

۳- مورد سوم بنظر من بهتره فرصت بدیم به بیمار انرژی های قبلی رو هضم کنه حالا یک استراحت کوچک بهشون بدیم، همینجوری یهو نیم ساعت چهل دقیقه روی اونا کار نکنیم و مرتب انرژی هم بدیم پیوسته پشت سر هم انرژی دادن هم ممکن این علائم ایجاد کنه یکم استراحت بدید

دوستان عزیز سوالات را در بخش سوالات بپرسید در بخش تجربیات یا بخش دیگری نپرسید. فقط سوالاتی که در بخش سوالات پرسیده می شود جواب داده می شود
بالا