پوست دست و صورت شفاف

7 شب با معجزه مدیتیشن دوقلب از شنبه 16 دی ماه تا جمعه 22 دی ماه هر شب ساعت 22:00 (10 شب) در اینستاگرام دکتر آرام لایو داریم  

مهین جواهری

کاربر ویژه
به نام خدا

استاد من معجزه انرژی درمانی را در پوست دست و صورت خود کامل دیدم و بدون حتی خود درمانی خاصی روی پوست صورت دست صورتی صاف و شفاف و روشن که برق میزند رو بدست اوردم پوست دستم هم سفید صاف و نرم شده کاملا پوست صورت و دستانم نرم لطیف شده هست
انرژی که از تاج میگیرم و با دستانم خارج میکنم این جریان انرژی روی پوست کل بدنم راهم تاثیر گذاشته حتی بدون استفاده از کرم و یا نرم کننده خاصی پوستم عالی شده و این را هم همه اطرافیانمم متوجه شدند که جقدر روی پوستم تاثیر داشته

فاطمه توسلی

کاربر ویژه
به نام خدا

استاد من معجزه انرژی درمانی را در پوست دست و صورت خود کامل دیدم و بدون حتی خود درمانی خاصی روی پوست صورت دست صورتی صاف و شفاف و روشن که برق میزند رو بدست اوردم پوست دستم هم سفید صاف و نرم شده کاملا پوست صورت و دستانم نرم لطیف شده هست
انرژی که از تاج میگیرم و با دستانم خارج میکنم این جریان انرژی روی پوست کل بدنم راهم تاثیر گذاشته حتی بدون استفاده از کرم و یا نرم کننده خاصی پوستم عالی شده و این را هم همه اطرافیانمم متوجه شدند که جقدر روی پوستم تاثیر داشته
سلام خانم جواهری جان برای ناخن قوی بشه و نشکنه تجربه ای دلشتید؟

اکرم کیانوش

کاربر ویژه
به نام خدا

سلام خانم جواهری
میشه بیشترتوضیح بدین

مهین جواهری

کاربر ویژه
سلام خانم جواهری
میشه بیشترتوضیح بدین
دورود

وقتی زیاد درمان کنی و به مرور پوست شفاف و براق و نرم لطیفتر میشه چون انرژی بنفش و یا صورتی و یاهر رنگی مربوط برای درمانها باشه برای پوست خیلی عالی هست چون از تاج نور پرانارا دریافت و محل خروج دستامون هست من چند ماهه دیگه حتی یک کرم ساده به دست و صورتم نمیزنم

اکرم کیانوش

کاربر ویژه
دورود

وقتی زیاد درمان کنی و به مرور پوست شفاف و براق و نرم لطیفتر میشه چون انرژی بنفش و یا صورتی و یاهر رنگی مربوط برای درمانها باشه برای پوست خیلی عالی هست چون از تاج نور پرانارا دریافت و محل خروج دستامون هست من چند ماهه دیگه حتی یک کرم ساده به دست و صورتم نمیزنم
ممنون عزیزم عالی بود

خلیل شهریاری

کاربر ویژه

مهین جواهری

کاربر ویژه
در مناطق حساس مثل صورت چی ؟
نارنحی ممنوع
میتوان ابتدا موضع را آبی داد و بعد ....و نارنجی؟؟
در مناطق حساس ابی بنفش و قرمز
بدهید در مناطق حساس که ناخن نداریم ولی برای استحکام دندان میتونید استفاده کنید

Dr.Aram

تیم مدیریت
دوستان گلم دقت بکنید که برای کوچک کردن بینی و کوچک کردن هر چیزی در بدن و از بین بردن آن باید از انرژی‌های تخریبی استفاده کنیم
انرژی‌های تخریبی یا سبز و بنفش هستند یا سبز و نارنجی هستند که باید به ترتیب همدیگر در مناطق حساس و غیر حساس استفاده شود
متمرکز کردن انرژی می‌توانیم از آبی استفاده کنیم
دادن انرژی آبی به منظور کوچک کردن فقط اگر التهابی در ناحیه داشته باشد آن التهاب را از بین می‌برد خونرسانی ناحیه را کم می‌کند
در طولانی مدت می‌تواند موجب کوچک شدن یا نحیف شدن ناحیه گردد.
کنید یا لاغر کنید بهتر هست که از ترتیب انرژی سبز و بنفش استفاده کنید
موفق باشید

hashemi

کاربر ویژه
دوستان گلم دقت بکنید که برای کوچک کردن بینی و کوچک کردن هر چیزی در بدن و از بین بردن آن باید از انرژی‌های تخریبی استفاده کنیم
انرژی‌های تخریبی یا سبز و بنفش هستند یا سبز و نارنجی هستند که باید به ترتیب همدیگر در مناطق حساس و غیر حساس استفاده شود
دادن انرژی آبی به منظور کوچک کردن فقط اگر التهابی در ناحیه داشته باشد آن التهاب را از بین می‌برد خونرسانی ناحیه را کم می‌کند
موفق باشید
درود و سپاس استاد عزیز
برای دقت‌نظرتون
مرجع همه ما برای پاسخ شمایید و بهتره
مخاطب هم شما باشید.
تا برای کسی مشکلی ایجاد نکنیم.🌹

مهین جواهری

کاربر ویژه
موفق باشید
استاد من از ابی ۱۰۰درصد برای ورم کوچکی بینیم استفاده کردم و یا روی خال بینی پدرم البته برنامه هم دادم ایا انرژی همون کار رو نمیکنه که در فکر ماست مثلا من در انجمن دیدیم کسی با صورتی یک بیماری خاصی را درمان کرده بود که کلا ربطی به ان نداشت

ایا تکنیک دستوری دادن تاثیر گذاشته و یاهمان تمرکز ما روی درمانه و یا رنگها
چون من زیاد از رنگها برای تست استفاده میکنم که به ان ناحیه و یا ان مریضی مربوط نیست استاد نمیشه که شانسی باشه ایا نشعت گرفته از تجسم قوی مامیشه یا چی خیلی برام سواله

فاطمه توسلی

کاربر ویژه
درود و سپاس استاد عزیز
برای دقت‌نظرتون
مرجع همه ما برای پاسخ شمایید و بهتره
مخاطب هم شما باشید.
تا برای کسی مشکلی ایجاد نکنیم.🌹
چون سره استاد خیلی شلوغه از شما و خانم جواهری میپرسم 🫡💓🩷

hashemi

کاربر ویژه
عزیزکم
آموزش سطوح داره از مبتدی و حرفه‌ای و جونیور و سنیور🥰
من هم بخودم اجازه جواب به سوال دوستان رو تا ۳ سال پیش نمی‌دادم.
هم افرادی مجرب‌تر بودن و هم خود استاد فعالانه حضور دارند.
ما چند سال باید کار کنیم تا حرفی برای گفتن داشته باشیم.
و مطمئن باشیم از جوابی که میدیم.
خوبه که با هم تجاربمونو رد و بدل کنیم.
اما
در همین حد.
در امر آموزش دقت خیلی کمک‌کننده‌س تا بیراهه نریم...

دوستان عزیز سوالات را در بخش سوالات بپرسید در بخش تجربیات یا بخش دیگری نپرسید. فقط سوالاتی که در بخش سوالات پرسیده می شود جواب داده می شود
بالا