پوست دست و صورت شفاف

7 شب با معجزه مدیتیشن دوقلب از شنبه 16 دی ماه تا جمعه 22 دی ماه هر شب ساعت 22:00 (10 شب) در اینستاگرام دکتر آرام لایو داریم  

Dr.Aram

تیم مدیریت
استاد من از ابی ۱۰۰درصد برای ورم کوچکی بینیم استفاده کردم و یا روی خال بینی پدرم البته برنامه هم دادم ایا انرژی همون کار رو نمیکنه که در فکر ماست مثلا من در انجمن دیدیم کسی با صورتی یک بیماری خاصی را درمان کرده بود که کلا ربطی به ان نداشت

ایا تکنیک دستوری دادن تاثیر گذاشته و یاهمان تمرکز ما روی درمانه و یا رنگها
چون من زیاد از رنگها برای تست استفاده میکنم که به ان ناحیه و یا ان مریضی مربوط نیست استاد نمیشه که شانسی باشه ایا نشعت گرفته از تجسم قوی مامیشه یا چی خیلی برام سواله
زمانی که از انرژی دستوری زیاد استفاده کنید و زمانی که درمان زیادی انجام بدهید ا هر انرژی و توانایی می‌توانید هر کاری را انجام بدهید حتی اگر خصوصیت آن برعکس خصوصیتی باشد که توضیح داده‌اید
اراده افراد از دستوری که آنها می‌دهند و تجسمی که ایجاد می‌کنند قوی‌تر از خودم پرانا هست.
علت اینه که پرانیک قدرت پیدا می‌کند به دلیل این هست که ما از قدرت اراده و قدرت پرانا در یک جهت استفاده می‌کنیم

دوستان عزیز سوالات را در بخش سوالات بپرسید در بخش تجربیات یا بخش دیگری نپرسید. فقط سوالاتی که در بخش سوالات پرسیده می شود جواب داده می شود
بالا