نتایح جستجو

7 شب با معجزه مدیتیشن دوقلب از شنبه 16 دی ماه تا جمعه 22 دی ماه هر شب ساعت 22:00 (10 شب) در اینستاگرام دکتر آرام لایو داریم  
  1. فاطمه هراتیان

علاقه شدید به خرید و فروش ملک

درود بر استاد آرام عزیز و گرانقدر🌹 استاد مورد آقایی هستند که علاقه ی شدید و حتی اعتیادگونه به خرید و فروش ملک دارن و بدون درنظر گرفتن شرایط و صلاح خانواده معاملات غیرمنطقی انجام میدن. این موضوع باعث شده دائم در تلاطم باشن و آرامش خودشون و خانواده رو بهم زدن مواردی که بررسی کردم بنظر میاد این...
  2. فاطمه هراتیان

آریتمی و ایسکمی قلبی

درود بر دکتر آرام عزیز🌹 استاد جان مدتها بود که من گهگاه احساس تنگی نفس و درد بین کتف داشتم و فکر میکردم مشکل تنفسم بخاطر کم حجمی ریه هست و درد پشتم احتمالا از حرکت فیزیکی نامناسب یا رفلاکس معده هست خلاصه به همه چیز ربطش دادم جز قلب😄 با شما مشورت کردم و فرمودین برای قلب پیگیری کنم و مشخص شد که...
  3. فاطمه هراتیان

شارژ روحی و فیزیکی برای سالمندان_ درمان گروهی

درود بر دکتر آرام عزیز 🌹 استادجان من و دوستانم تیمی هستیم که افتخار همراهی و نگهداری گروهی از سالمندان را داریم. ■سوالی که از حضورتون دارم این هست که آیا شارژ فیزیکی و روحی رو میتونم برای افراد سالمند(رنج سنی ۶۰_۷۸ سال) صبح زود موقعی که خواب هستن بصورت دسته جمعی براشون انجام بدم؟(البته با اطلاع...
  4. فاطمه هراتیان

اصل استراحت و تفریح

درود بر استاد بزرگوار🌹 در دوره ی مقدماتی مبحثی خواندیم تحت عنوان اصل استراحت و تفریح به جرات میتونم بگم در تمام زندگیم هیچوقت به این موضوع فکر نکردم و براش وقت نذاشتم! سالهاست که ۱۶تا۲۰ ساعت در شبانه روز بدون تعطیلی درگیر کار و درس و کسب مهارتها و آموزشهای مختلف بودم و تصور میکردم با این رویه...
  5. فاطمه هراتیان

تونل کارپال

درود بر دکتر آرام بزرگوار🌹 استاد خانم ۴۵ ساله مبتلا به سندرم تونل کارپال مچ دست هستند درد به اندازه ای هست که حتی برای بستن دکمه لباس مشکل دارن مدتی دارو مصرف کردن و بهتر شدن به محض قطع دارو مجدد درد شروع میشه. پزشکشون گفته ممکنه ناچار به جراحی بشن از چه پروتکلی برای درمان ایشون میشه استفاده کرد؟
  6. فاطمه هراتیان

درمان اختلال ED

درود بر استاد بزرگوار استاد آقایی حدودا ۴۵ ساله دچار اختلال ED هستند مشکل ایشون فیزیولوژیک هست و از بعد روحی روانی مشکلی نداشتند با تجویز پزشک مدتی داروی سیلدنافیل استفاده میکردند اما به محض قطع دارو مجدد به مشکل میخورن من ۸ جلسه درمان ناتوانی رو براشون انجام دادم و چون احساس کردم بر اثر این...
  7. فاطمه هراتیان

درمان کامل بی اختیاری و تکرر ادرار

درود بر دکتر آرام عزیز و بزرگوار🌹 استاد من در این مدت ۷ مورد درمان تکرر و بی اختیاری ادرار برای خانمهای سالمندطبق پروتکل کتاب(پاکسازی چاکرای قاعده ای، جنسی، ناف، شبکه خورشیدی و انرژی دهی با سبز و بنفش و تثبیت و رهاکردن انرژی) انجام دادم و اکثرا نتایج خیلی زود مشاهده شد. دو مورد از درمانها رو...
  8. فاطمه هراتیان

شارژ روحی و فیزیکی

درود بر دکتر آرام عزیز و گرانقدر🌹 استاد جان خواهر من تمام آزمایشاتش خوب بود ولی دائما احساس خستگی و بی حالی داشت سرکلاس از شما راهنمایی گرفتم فرمودین شارژ روحی و فیزیکی رو براش انجام بدم الان یک ماه هست که هرروز براش انجام میدم و سطح انرژی ایشون خیلی بالا رفته جوری که باعث تعجب همه شده😍 ●برای...
  9. فاطمه هراتیان

درمان سائیدگی و درد زانو

سپاس از پروردگار و استاد آرام عزیز 🌹 استاد جان ۱۴ روز هست که درمان ساییدگی و درد زانو را طبق پروتکلی که در سایت قرار دادید برای خانم ۵۳ ساله انجام میدهم. ۳ روز اول دو مرتبه در روز و الان ۱۱ روز هست که روزی یک مرتبه انجام میدهم. درد و مشکلات حرکتی ایشون خیلی کمتر شده و خیلی راضی هستند طبق گفته...
  10. فاطمه هراتیان

تکنیک پاکسازی و استخراج با استفاده از تخم مرغ

درود بردکتر آرام عزیز🌹 من دیشب تکنیک استخراج رو با استفاده از تخم مرغ برای یک دوست انجام دادم ●ابتدا جاروی عمومی رو انجام دادم ●بعد تخم مرغ ها رو در جهت خلاف حرکت عقربه های ساعت روی تمام چاکراهای شخص حرکت دادم و با استفاده از تکنیک دستور به نهادهای فکری منفی و مخرب دستور دادم که از چاکرای...
  11. فاطمه هراتیان

درمان فلج بل

درود بر استاد بزرگوارم🌹 یکی از دوستان حدود ۱ ماه هست به فلج بل مبتلا شدن و سمت چپ صورت و دهان کمی کج شده، البته طی جلسات فیزیوتراپی بهتر شده اما پلک چشم چپ دچار آسیب شده و چشم دائما باز هست و دچار خشکی شده و ناگزیر از اشک مصنوعی و شیلد چشم استفاده میکنند از دیروز درمان فلج بل رو طبق پروتکل کتاب...
  12. فاطمه هراتیان

درمان همولیتیک

سپاس از پروردگار و استاد عزیزم بابت موهبت سلامتی و آموختن هنر و دانش انرژی درمانی🌹 استاد بزرگوار طبق فرمایش شما برای درمان همولیتیک، درمان کم خونی و بهبود سیستم ایمنی بدن رو طبق پروتکل انجام دادم و الان ۱۱ روز هست که درمان رو هرروز برای خودم انجام میدم خوشبختانه جواب آزمایش خونم حاکی از ثبات...
  13. فاطمه هراتیان

استفاده از تست سلامت چاکرا در بررسی روند درمان

درود بر استاد بزرگوار برای عزیزی درمان افسردگی رو شروع کردم و طبق پروتکل کتاب هرروز با پرانای قرمز روشن روی چاکراهای قاعده ای ناف شبکه خورشید و طحال کار کردم و بر اساس پیشنهاد پروتکل قبل از شروع درمان ۵ گرم جین سینگ استفاده میکردند و درمان رو شروع میکردیم. ☆نکته ی خیلی جالب این بود که به ایشون...
  14. فاطمه هراتیان

اولین تجربه های انرژی درمانی فاطمه(مهرماه ۱۴۰۲)🥰

درود فاطمه هستم، مدتی بود که در دوره های شکرگزاری و پاکسازی سایر اساتید شرکت میکردم و به نتیجه دلخواه نرسیده بودم یکبار که در حال سرچ تست معتبری برای سنجش وضعیت چاکراها و هاله انرژی بودم سایت تجسم خلاق رو پیدا کردم. از تست ها و دوره های رایگان سایت استفاده کردم و متوجه شدم که جای درستی آمدم...
دوستان عزیز سوالات را در بخش سوالات بپرسید در بخش تجربیات یا بخش دیگری نپرسید. فقط سوالاتی که در بخش سوالات پرسیده می شود جواب داده می شود
بالا