نتایح جستجو

7 شب با معجزه مدیتیشن دوقلب از شنبه 16 دی ماه تا جمعه 22 دی ماه هر شب ساعت 22:00 (10 شب) در اینستاگرام دکتر آرام لایو داریم  
  1. مهین جواهری

تجربه من

باسلام درود خدمت استاد بزرگوار من تایم آنلاین پاکسازی رو نتونستم شرکت کنم ولی ضبط شده را گوش دادم در انجا استاد گفت ممکنه ضبط شده اثر نداشته باشد ولی من تجربه ای که دراین مورد داشتم من گوشی رو گذاشتم رو چاکرا قلبم و هرچاکراهی که پاکسازی و انرژی دهی میشد را حس میکرد و چرخش انرژی ها را متوجه...
  2. مهین جواهری

عناصر_غیر ارگانیک کره ای

به نام خدا من هنگام پاکسازی خورشیدی خودم از طریق سینه کف دست ارگانیک عنصر کره ای دیدم چون من زیاد فیلم کره ای میبینم و علاقه زیادی به این فیلم ها دارم معلوم نیست چندین سال بود این ارگانیک کره ای وجود داشت من فکر میکنم نصف ایرانیها بخاطر جومونگ و یا هر فیلم کره ای الوده شده باشند😂 _ارگانیکها...
  3. مهین جواهری

القا ذهنی و نزاغ خونوادگی همسایه

به نام خدا همسایه پایینی ما مادر دختر در حال دعوا سر صدای زیاد بودندبا القایی ذهنی تنش و دعوای شدید و جو ارام شد در القا ذهنی باید جملات کوتاه و ساده باشد مثلا ساکت شو، ارام باش ،ارام شو بدون هیچ تذکری به همسایه امنیت ساختمان برگشت😁
  4. مهین جواهری

القا ذهنی _کودکان شلوغ

به نام خدا بالقا ذهنی توانستم خواهرم و فرزندش را ارام و ساکت و از اتاقم بیرون کنم خسته ومریص بودم و خوابم‌میومدهردو در اتاقم بودند و دلم نمیخواست بگم برید بیرون تا ناراحت بشوند چون انتن دهی نت در اتاقم خوب هست همزمان به هردو القا ذهنی با جملات ساده انجام دادم با سه بار تکرار هردو از اتاق بیرون...
  5. مهین جواهری

انگشت در رفته دست

هوالشافی بیمار انگشتش در رفته بود شخص اسیب دیده بخاطر تمرین دخترش که تکواندو کار بود اسیب بد دیده بود که با سبز نارنجی پاکسازی شد و نارنجی و زرد انرژی دهی شد
  6. مهین جواهری

زخم سرباز کرده دردناک

هوالشافی زخم انگشت بیمار دردناک بودبا پرانایی ترکیبی و ترمیم استفاده شد پاکسازی و انرزی دهی شد(سبز و ابی)با بنفش هم درمان شد و زخم سر بسته شد
  7. مهین جواهری

جای آمپول کرونا

هوالشافی استاد مادرم بازو جای امپول درد و باعث گرفتگیها و مشکلاتی میشد و تکان دادن ان سخت بود و مشکل ساز و کلا دست از شانه تا انگشتان را درگیر کرده بود ■جاروی موضعی با سبز و نارنجی و پاکسازی و انرژی دهی شد استاد چون کلا یک دست درگیر بود من ابی ندادم تا محدودیت ایجاد کنم و به ناخیه که درد شدید...
  8. مهین جواهری

کودک_تشنج

هوالشافی کودکی بخاطر علایم تشنج و کمتر از ۳۰ ثانیه حالت تشنج قرار گرفت و در بیمارستان بستری شد من فردا به بیمارستان رفتم و چندین بار جاروی عمومی کردم و ازمایع نخاع تست گرفته شده بود نخاع پاکسازی کلی شد و کلا سر همه قسمت های ان پاکسازی موضعی شد کودک بی قرار نالان گریان بود بعد پاکسازی ارام شد...
  9. مهین جواهری

کرونا_آنفولانزا پیشرفته (عفونت چشم)

به نام خدا بیماری کرونا نوع جدید و آنفولانزای پیشرفته که از طریق چشم شیوع پیدا میکند که ورم التهاب شدید عفونت چشم و سفیدی چشم کاملا قرمز و خون مرده میشود و بسیار دردناک هست ریها عفونت که تبدیل به الرژی تنفسی شدیدی می کند استخوان درد و تب و التهاب گلو و درد شدید علائم ان هست و یا حالت تهوع و...
  10. مهین جواهری

مدیتیشن دوقلب

درود بر استاد عزیز استاد برای شخصی مدیتیشن دوقلب تجویز شد که وقتی صدای اوم استاد چو رو شنیدند حالت سرگیجه شدید شده و بخواب عمیقی رفتند چرااینجور شدند ؟ باید به چه جور بیمار یا اشخاصی پیشنهاد این مدیتیشنی رابدهم؟
  11. مهین جواهری

برون ریزی چاکراه گلو

دورود بر استاد گرانقدر استاد من برااثر برون ریزی روی گلو و گلو ثانویه حتی پایین تر از ان روی پوست جناق سینه ام لکهای ایجاد شدولی خارش نداشت و چون از کریستال هم استفاده شد بشدت گسترش یافت و هم از چاکراه گلو تنفس پرانایی داشتم باشد برون ریزی شدید کنم و تشخیص دکتر قارچ پوستی هست و چون من کلا بااین...
  12. مهین جواهری

پوست دست و صورت شفاف

به نام خدا استاد من معجزه انرژی درمانی را در پوست دست و صورت خود کامل دیدم و بدون حتی خود درمانی خاصی روی پوست صورت دست صورتی صاف و شفاف و روشن که برق میزند رو بدست اوردم پوست دستم هم سفید صاف و نرم شده کاملا پوست صورت و دستانم نرم لطیف شده هست انرژی که از تاج میگیرم و با دستانم خارج میکنم این...
  13. مهین جواهری

تقویت حافظه _برای امتحانات

به نام خدا همزمان دو نفر دانش اموز از طریق یکنفر برای درمان تقویت حافظه برای یادگیری امتحانات انجام شد ■اجنا،گلو،پیشانی،شقیقه،تاج،سمت چپ و راست سر،چاکراه فک،پشت سر،گلوثانویه،خورشیدی پشت جلو(بنفش و سبز)کار شد _وقتی پاکسازی و انرژی دهی میشد این نوجوان بدنش به لرزه افتاد و بدنش سرد شدو دستانش...
  14. مهین جواهری

مال باخته و شوک عصبی

به نام خدا مردی یک تریلیش را بخاطر بدهی از دست داده بود و مصادره شده بود که بامن تماس گرفته شد تا درمان از راه دور انجام بدهم این شخص ۶۰ساله دراز شدت شوک درحالت سکته بوده و خودزنی و گریه شدید بود من درمان را از خورشیدی اجنا تاج انجام دادم و یادم رفت ارتباط راقطع کنم و من چندین ساعت سردرد شدید...
  15. مهین جواهری

عفونت ریه کودک یک ساله

به نام خدا استاد کودک یکساله ریه عفونت کرده و مدتی در بیمارستان بستری بود و تنفسش میگیره باید بخور بدهند تا نفس باز بشه من پاکسازی ریه و اجنا انجام میدم فقط خیلی کم نور سفید دادم ابرریزش بینی گرفته و نفس باز شده ایا من رنگ دیگه هم میتونم بدم ؟
  16. مهین جواهری

چشم _شبکییه

باسلام استاد چشم خودم چندتا عنصر احساس کردم چطور کار کنم مگر نباید به چشم انرژی مستقیم ندیم و یا انرژی دادن در فیزیکی و بعد روانی فرق میکنه و چشم در بعد روانی اسیب نمیبینه؟ من چکار کنم برای پاکسازی شبکیه چشم؟ ویا کلی پاکسازی کنم یا هردوچشم را جدا کار کنم و موجود برداری رو چکار کنم؟استاد من از...
  17. مهین جواهری

خود درمانی _کف پا

به نام خدا کف پای من مدتی بخاطر سرپا ماندن و کار زیاد در مراسمی شدیدا درد میکرد و رگ و ان ناحیه درد ورم داشت با تکنیک سنگ کلیه کف پا کار کردم و نارنجی ۵۰ درصد دادم بعد تثبیت و ازاد کردن ان ناحیه انجام شد _کمتر از ۳۰ ثانیه کف پاهایم انرژی شروع به حرکت کرد که هم ترسناک بود هم خنده دار استاد...
  18. مهین جواهری

درمان بعد روانی خشم نفرت دوشخص

به نام خدا دوشخص که خصومت ناراحتی شدیدی داشتند از طریق یک نفر همزمان روی دونفر کار شد روی اجنا و خورشیدی و تاج کار شد با انرژی بنفش الکتریکی و تخم مرغ برداشت عنصر شد فقط بیماری که از نزدیک کار میشد وقتی روی تاج ان کار شد درد شدید روی ستون فقرات احساس کرد و جریان انرژی در بدتش زیاد بود...
  19. مهین جواهری

واریس

به نام خدا بیمار خانمی هست که اطراف مچ پا رگهای متورم واریسی و شدیدی گرفته هست من از تکنیک سنگ کلیه روی ان استفاده میکنم و جواب هم گرفتم نه تنها ان رگها که بقیه رگهاو دردها از مچ پا تا زانو کل پا را شامل شده چون بیمار حرکت انرژی و گرفته گی های ان ناحیه و درمان بقیه جاها راهم احساس کرده است...
  20. مهین جواهری

لاغری _شکم

به نام خدا _چربی های شکم و روی معده باتکنیک سنگ کلیه انجام شد _من این درمان را هرروز انجام میدادم و روی معده هم کار میکردم که در عرض دوهفته یک ونیم کیلو لاغر شدند و ۳ سایز از ازدور بدن بیمار کم شد و این خیلی جالب و قابل توجه بود بیمار مورد نظر زیاد رژیم خاصی هم نداشت فقط چربیها بادادن انرژی...
دوستان عزیز سوالات را در بخش سوالات بپرسید در بخش تجربیات یا بخش دیگری نپرسید. فقط سوالاتی که در بخش سوالات پرسیده می شود جواب داده می شود
بالا